Nový věrnostní program s dobročinným záměrem na míru pro Vás 

 

V době mezi rozsvícením první a druhé svíce na adventním věnci bychom Vám rádi představili nový věrnostní program s dobročinným záměrem. Tak abychom v době zklidnění udělali radost nejenom sami sobě, ale i druhým. Naše lékárny Nympharm se v rámci širších společenských aktivit rozhodly podpořit všechny zákazníky a poděkovat jim za celoroční věrnost. Zapojením se do našeho projektu mohou zájemci udělat něco dobrého pro sebe, a tím i automaticky pomoct ostatním. Princip je velice jednoduchý. Každý z Vás získá svými nákupy nejenom kvalitní lékárenské produkty s odborným doporučením a vysvětlením od našich lékárníků Nympharm, k tomu ale ještě i jedinečný dárek pro své děti či vnoučata v podobě originální figurky IGRÁČKA lékárníka. Ten byl vyroben speciálně na míru pro tento věrnostní program. Jde tedy o sběratelsky ceněný kousek. Ze zaplacených peněz automaticky odejde částka potřebným. Tak se společně zapojíte s našimi lékárnami Nympharm do podpory nejmenších nymburských spoluobčanů. Vybraná částka poputuje na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. Adventní čas jsme pro uvedení nového věrnostního programu zvolili právě proto, že v tomto období máme větší potřebu pomáhat si navzájem. A také proto, že podpora zdraví a jeho prevence začíná již od narození. Jak zdraví budou ti nejmenší, tak zdravá bude celá společnost.

 

„Při nákupu každého originálního IGRÁČKA lékárníka – české hračky, vyrobené v této podobě v limitované edici pouze pro náš věrnostní program, předáme 15,-Kč na novorozenecké oddělení Nemocnice Nymburk. IGRÁČKA mohou zájemci získat za zvýhodněných 10,-Kč po zapojení se do věrnostního programu v jedné z našich tří lékáren,“ uvádí PharmDr. Helena Kutilová, spolumajitelka Nympharm s.r.o.

 

„Protože celorepublikových projektů existuje celá řada, je pro nás coby lokální nymburské lékárny podstatné podpořit region, ve kterém působíme a můžeme ho tedy ovlivnit,“ uvádí Mgr. Jan Sahula, spolumajitel Nympharm s.r.o. „Sympatické na celé akci nám je i spojení s českým výrobcem společenských her a IGRÁČKA – společností EFKO. Dárek pro naše zákazníky je tedy kvalitní a skutečně originální,“ dodává Jan Sahula. 

 

V předvánočním čase, který se pomalu, ale jistě přiblížil, nezapomínáme ani na tipy, jak vyřešit vánoční dárky, například v podobě vánočního voucheru lékáren. Nákup tohoto voucheru, na jehož základě si obdarovaný vybere z široké nabídky našich lékáren libovolně od kosmetických balíčků, zdravotní obuvi až po léčivé přípravky či doplňky stravy, lze přitom rovněž začlenit do nového věrnostního programu. To znamená, že také za nákup vánočního voucheru obdrží naši zákazníci věrnostní body a my i z těchto peněz část odvedeme na novorozenecké oddělení nymburské nemocnice. Navíc se budou všem i nadále načítat body za nákupy na stávající věrnostní kartu,“ dále říká PharmDr. Jaromír Vlach, spolumajitel Nympharm s.r.o.

 

Princip věrnostního programu má jednoduchá pravidla:

Zákazníci si vyzvednou v některé z lékáren Nympharm věrnostní kartičku. Kartičku získají již s prvním bodem jako dárkem od lékáren při jakémkoliv nákupu (i do 300,-Kč). Sbírají body za nákupy v lékárnách Nympharm – 300,-Kč nákup=1 bod (1 samolepka). Body postupně nalepují do vyznačených polí na této kartičce. Po nasbírání všech 5 bodů – 5ti nákupů v hodnotě 300,-Kč za jeden (částky lze sčítat, tedy pokud nákup přesáhne částku 1.500,-Kč, dostanou body za jednu návštěvu najednou) a odevzdání kartičky – získají IGRÁČKA lékárníka za 10,-Kč. Původní cena postavičky IGRÁČKA je 125,-Kč. IGRÁČKA lékárníka si mohou zakoupit i za plnou cenu s tím, že i z této sumy automaticky odejde 15,-Kč na podporu novorozeneckého oddělení i bez toho, aby se zapojili do věrnostního programu. Akce platí do 30.06.2021 nebo do vyprodání zásob.  

  •  Program se nevztahuje na léky hrazené z veřejného zdravotního pojištění

Děkujeme, že jsme Vaší první volbou!

Lékárny Nympharm dbají na zdravotní programy zaměřující se na prevenci jednotlivých onemocnění. Včasným upozorněním na počínající problém se lze vyvarovat i závažným zdravotním komplikacím. Pro své klienty připravují řadu akcí, jako je prevence melanomu nebo měření cévního věku či bezplatné měření krevního tlaku.  Dalším z celé řady důležitých benefitů lékáren Nympharm je fakt, že tamní lékárníci hlídají i kombinaci léků, které daný člověk užívá.

Program bude realizován ve všech třech lékárnách Nympharm (Lékárna Pharmea na Poliklinice AGEL (býv. železniční), Boleslavská 1854 Nymburk, Lékárna 2. května 757/1 Nymburk a Lékárna Na Sídlišti – Poliklinika Okružní, Okružní 2160 Nymburk) a bude spuštěn okolo 07.12.2020. V případě potřeby a zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle.: 325 511 534 

 

Jsme tu s Vámi a pro Vás, Vaše lékárny Nympharm – Vaši nymburští lékárníci.

Přejeme Vám krásný advent!